image
  • Od Vendula Suchánková
  • 18/01/24
  • 0

Zásady ochrany osobních údajů

V rámci provozování webové stránky zooexpres.cz je nám důležité, aby byla ochrana vašich osobních údajů na prvním místě. V této politice ochrany soukromí se dozvíte, jaké informace shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte možnosti v souvislosti s ochranou vašich údajů.

Za účelem poskytování našich služeb a zlepšení uživatelského zážitku můžeme shromažďovat a zpracovávat informace, včetně osobních údajů. Osobní údaje, které mohou být shromažďovány, zahrnují jméno, e-mailovou adresu, adresu bydliště, telefonní číslo a informace o vašich zvířatech. Všechny shromažděné údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy České republiky a Evropské unie.

Jsme si plně vědomi důležitosti ochrany osobních údajů a zaručujeme, že veškeré shromážděné informace budou použity pouze pro účely, ke kterým byly poskytnuty, a nebudou sdíleny s třetími stranami bez vašeho explicitního souhlasu.

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování. K výkonu těchto práv, nebo pokud máte jakékoliv otázky týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na [email protected].

Kontaktní údaje

Jméno vlastníka: Vendula Suchánková

Adresa: Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika

E-mail: [email protected]

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Vendula Suchánková

Autor

Jmenuji se Vendula Suchánková a jsem vášnivá spisovatelka a blogerka na téma zvířat a cestování s nimi. Ve své práci se zaměřuji na nejrůznější rady a tipy, jak na cesty s domácími mazlíčky. Mám bohaté zkušenosti s péčí o zvířata, od koček a psů až po exotická zvířata v teráriích a akváriích. Snažím se inspirovat ostatní a sdílet s nimi to nejlepší z mých osobních zážitků.

Napsat komentář