image
  • Od Vendula Suchánková
  • 18/01/24
  • 0

Ochrana osobních údajů a informace o zpracování

V naší společnosti ZooVlak, kterou vede Vendula Suchánková, s poštovní adresou Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika, si vážíme důvěry našich zákazníků a návštěvníků naší webové stránky zooexpres.cz. Rozumíme důležitosti ochrany osobních údajů a zavazujeme se ke správě těchto informací s nejvyšší mírou péče a bezpečí. Tento dokument popisuje, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte možnosti ohledně vašich údajů. Předkládáme tímto transparentní přehled našich postupů a zásad v souladu s platnými právními předpisy, především s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Typy shromažďovaných informací

Shromažďujeme různé typy údajů, které zahrnují, ale nejsou omezeny na, osobní identifikátory jako jsou jméno, e-mailová adresa, poštovní adresa, informace o cestách a preferencích s ohledem na cestování se zvířaty, i informace, které poskytujete při registraci, vyplnění formuláře či prostřednictvím e-mailové komunikace. Respektujeme vaše právo na soukromí a shromažďujeme pouze údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb a zlepšování těchto služeb.

Použití shromažďovaných informací

Zpracování osobních údajů se provádí v souladu s platnými právními normami a pouze pro účely, pro které byly údaje shromážděny. To zahrnuje zlepšení našich služeb, komunikaci s uživateli, marketing a přizpůsobení obsahu v závislosti na vašich preferencích. S vaším souhlasem můžeme vaše údaje využít i pro zasílání novinek a informací, které by pro vás mohly být relevantní a zajímavé.

Práva subjektu údajů

Máte právo kdykoli požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Dále máte právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování. Pro uplatnění těchto práv nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. V případě jakýchkoli dotazů či stížností se můžete rovněž obrátit na příslušný dozorový úřad.

V případě využití osobních údajů pro účely, které vyžadují váš výslovný souhlas, máte právo tento souhlas kdykoli odvolat. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Vendula Suchánková

Autor

Jmenuji se Vendula Suchánková a jsem vášnivá spisovatelka a blogerka na téma zvířat a cestování s nimi. Ve své práci se zaměřuji na nejrůznější rady a tipy, jak na cesty s domácími mazlíčky. Mám bohaté zkušenosti s péčí o zvířata, od koček a psů až po exotická zvířata v teráriích a akváriích. Snažím se inspirovat ostatní a sdílet s nimi to nejlepší z mých osobních zážitků.

Napsat komentář