Reklama

Výrobci

AKCE Oceán 10 kg + doprava ZDARMA

AKCE Oceán 10 kg + doprava ZDARMA

Pohlcovač pachů s jemnou vůní. Cenově výhodné balení 10 kg.

Více detailů


499 Kč vč. DPH

Termín dodání : Do týdne

NOVINKA - VÝHODNÉ BALENÍ 10 kg !!!

 

Nyní máte jedinečnou možnost objednat si výhodné 10 kg balení a ušetřit hned 2x. Nejenže ušetříte 290 Kč oproti stejnému množství po 1 kg balení, ale též ušetříte na dopravě, která je v případě 10 kg balení ZDARMA po celé ČR!

 

UPOZORNĚNÍ: Dopravné ZDARMA platí v případě balíku, který nepřesáhne 30 kg vč. obalů. V případě většího odběru nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem a získejte ještě navíc individuální množstevní slevu.

 

CHARAKTERISTIKA VÝROBKU

 

Pohlcovač pachů OCEÁN úplně neutralizuje nepříjemné pachy, účinně odstraňuje všechny mikroorganizmy, bakterie a plísně, podporuje účinek hygienických podestýlek: zvyšuje jejich účinek, předchází přilepení hrudek ke dnu kočičí toalety. Pomáhá zabraňovat infekcím očí u koček a také zvyšuje hrudkovitost podestýlky. Jedná se o 100% přírodní produkt na bázi hrudkujícího bentonitu. Je vhodný pro všechny typy podestýlek vč. silikagelových. Pohlcovač pachů OCEÁN navíc příjemně voní, čímž osvěžuje vzduch ve Vaší domácnosti.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

 

V kočičí toaletě

Malé množství pohlcovače nasypte na povrch podestýlky, následně lehce zatřesteste s kočičí toaletou, aby se prášek dostal až na dno.

 

Mimo kočičí toaletu

Nasypte pohlcovač na znečištěné, či zapáchající místo. Po krátém čase posbírejte nečistoty. V případě potřeby celý úkon zopakujte.

Nákupní košík  

(prázdný)
Reklama

Novinky

No new products at this time